Občan

Každý občan Lukova by se měl v obci cítit spokojeně. K tomuto pocitu mu přispívá činnost obecního úřadu a jeho zaměstnanců, spočívající v oblasti informovanosti a kvalitního servisu.

I tyto stránky musí občanovi pomáhat najít vše potřebné i zábavné.
lukov

Běhej a pomáhej

CHARITATIVNÍ BĚH LUKOV
tentokrát podpoří dvě maminky samoživitelky, které mají postižené holčičky

Letos se poběží již 5. ročník Charitativního běhu Lukov, kdy výtěžek ze startovného putuje každoročně na konkrétní dobročinný účel. Minulý rok šly vybrané finanční prostředky ze startovného na podporu dvou postižených holčiček.

Přesně víš, pro koho a co běžíš
„V minulých letech jsme přispívali také Dětskému centru ve Zlíně na Burešově, Centru pro rodinu na Jižních svazích, rodině Michalky Macurové z Holešova. V následujících letech se chceme zaměřit právě na konkrétní děti s konkrétní potřebou. Účastníci běhu musí vědět, na co startovné přesně jde a na závěr se vybrané prostředky předají v den běhu přímo rodinám postižených dětí. Letos se nezávodní běh v Lukově u Zlína poběží pro dvě maminky samoživitelky, které mají postižené holčičky,“ říkají hlavní organizátoři Charitativního běhu Lukov Pavel Pekař a Aleš Kinc.

Charitativního běhu se zúčastňují jednotlivci, rodiny, páry a také firmy
Charitativního běhu se zúčastňují jednotlivci, rodiny, páry a také firmy, které mohou na start postavit své zástupce. „Po běhu bude také přichystáno malé občerstvení na farní zahradě a k odpočinku zahraje kapela Naostro. A kdo bude chtít, může posedět i u táboráku. Letos počítáme s účastí kolem 200 běžců. Vítáme také rodiny s kočárky. Pro pět nejpočetnějších rodin bude letos připravena tajná odměna.“, říkají organizátoři Charitativního běhu Lukov.

Start je v sobotu 10. září 2016 v 15.00 hod. u kostela v Lukově u Zlína a poběží se dále po cyklostezce směrem na lešnou. Po běhu bude na farní zahradě přichystáno malé občerstvení.

Více informací a možnost přihlášení na www.behlukov.cz


 

Jak Charitativní běh Lukov vypadal v minulém roce? (foto: Charitativní běh Lukov)