Občan

Každý občan Lukova by se měl v obci cítit spokojeně. K tomuto pocitu mu přispívá činnost obecního úřadu a jeho zaměstnanců, spočívající v oblasti informovanosti a kvalitního servisu.

I tyto stránky musí občanovi pomáhat najít vše potřebné i zábavné.
lukov

Ztratil se pes

Ztratil se náš 7 měsíců starý pes jménem Argo – plemeno Slovenský kopov. Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 777 330 299 nebo napište na email jiri.ivzan@tiscali.cz.

Argo je 7 měsíců starý pes (štěně), plemeno Slovenský kopov. Srst lesklá černo-hnědá, věk 7 měsíců, váží cca 25 kg. Střední černý lovecký pes s hnědým pálením. V levém uchu má tetování. ČÍSLO TETOVÁNÍ: 1727. Je čipovaný č.941000016469266. Kastrovaný není. Když byl menší, měl kýlu, takže má na bříšku hmatatelnou jizvu velkou cca 2 cm. Je poslušný, reaguje na povely. Argo se ztratil v pátek 16.1.2015 večer ve Zlatých Horách. Povahově je klidný, přátelský, hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Je zvyklý hlavně na pobyt venku. Zima mu nedělá velké problémy. Chronický útěkář to není! Okolí ztráty trochu zná. Je aktivní, má rád pohyb. Je zvyklý jezdit v autě. Ostatní pejsky snáší dobře.

Psi-detektiv-argo-jesenik-2015-01-16