Občan

Každý občan Lukova by se měl v obci cítit spokojeně. K tomuto pocitu mu přispívá činnost obecního úřadu a jeho zaměstnanců, spočívající v oblasti informovanosti a kvalitního servisu.

I tyto stránky musí občanovi pomáhat najít vše potřebné i zábavné.
lukov

Škoda meeting 2019

Poslední prázdninovou sobotu se v areálu SK Lukov uskutečnil sraz „Škodovek“ vyrobených do roku 1994. Do Lukova se sjelo více jak 80 skvostů, některé ještě potkáváme v běžném provozu, jsou to třeba – Favorit, Škoda 100, 120, 1000 MB, mezi staršími – např. Popular, Felicia a Octavia prvních generací.

Mezi spoustou vozidel vynikaly závodní speciály, které byly určeny pro rally nebo pro závody do vrchu. Neobvykle působil např. Favorit kabrio, který byl upravován jen v malých sériích firmou Metalex. Ta se v minulém století vyznačovala hlavně vývojem závodních monopostů a rally speciálů.

Po skončení srazu Škodovek připravila pro děti firma Vančík Motorsport, sídlící v lukovské průmyslové zóně, atraktivní akci. Na vytyčené trati se mohly děti projet v motokárách. Firma Vančík Motorsport vystavila v areálu i závodní speciál – Škoda Fabia R5.

Od 18.00 hod. v areálu SK Lukov vypukne multižánrový festival Lukovské hudební léto.

Občerstvení po celý den zajišťuje Hospůdka Na hřišti.