Občan

Každý občan Lukova by se měl v obci cítit spokojeně. K tomuto pocitu mu přispívá činnost obecního úřadu a jeho zaměstnanců, spočívající v oblasti informovanosti a kvalitního servisu.

I tyto stránky musí občanovi pomáhat najít vše potřebné i zábavné.
lukov

Lukovská jizva

vendulin_kolac (1)

I letos, při příležitosti oslav vzniku Československa, konkrétně 27. 10. 2018, chystá v Lukově kulturní spolek Zvěřinec oslavu garážového kutilství a recyklace „Lukovskou jizvu“.

Lukovská jizva 2018 navazuje na úspěšný první ročník z minulého roku, kterého se zúčastnilo přes tři desítky závodníků a fandily více jak dvě stovky fanoušků. Princip akce zůstává stejný. Závod vlastnoručně vyrobených minikár, vozítek a povozů všeho druhu, kde jediným pravidlem je, aby hnací silou vozidla byla gravitace.

Oproti minulém roku však na naší dráze, kterou v srpnu využívá mj. konkurenční Barum Czech Rally Zlín, přibudou volitelné i povinné překážky a možná dokonce i skokánek.

Pokud byste se rádi zúčastnili, ale nemáte doma potřebný materiál, stejně jako minule bude i v den závodu možnost závodní stroj sestavit a vymyslet za pomoci profesionálních kutilů.

Akce je zdarma, bude probíhat za přítomnosti doprovodné hudby, dílen pro děti a místního občerstvení. Součástí
doprovodného programu bude poprvé také Soutěž o nejlepší lukovský koláč.

Na závěr závodu budou pro vítěze jednotlivých kategorií připraveny ceny od sponzorů a po zakončení bude následovat dlouho očekávaná oslava v divadelním šapitó.

Celou akci odstartuje v pátek 26. října 2018 promítání filmu s motoristicko-cestovní tematikou Manťáci.cz: Indie Rickshow s následujícím hudebním překvapením.

Kde se zahajovací večer bude odehrávat a další podrobnější informace o místě a časech události sledujte na stránkách www.zverine.cz, nebo na www.facebook.com/spolekzverinec.

42642879_2202434033163600_7860667811067068416_o