Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Síť21 Rallysprint Kopná

Síť21 Rallysprint KopnáDruhým podnikem v sedmidílném kalendáři Auto klub Rallysprint série 2024 bude 4. 5. 2024 – Síť21 Rallysprint Kopná. Zázemí závodu bude tradičně umístěno ve Slušovicích. V letošním roce napíše nejpopulárnější český rallysprint již devětadvacátý díl. Vedle tradičního zápočtu do šampionátu jednodenních rallysprintů a Poháru 2+ se započítává slušovický rallysprint do Autoklub Rallysprint série historických automobilů. Nejlepší posádky našich východních sousedů si podruhé rozdají na Moravě body v rámci Mezinárodního mistrovství Slovenska v rally (MMSR).

Již podruhé tento závod projede i naší obcí. Start rychlostní zkoušky Kameňák bude umístěn v oblasti Pasíčka. Vozy budou přijíždět na start ulicí Hradská. Lukov navštíví při konání této soutěže větší množství návštěvníků, proto prosíme o vyšší opatrnost na pozemních komunikacích.

Dopravní značení v okolí rychlostních zkoušek ZDE
Přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích ZDE

Uzavírky cest ZDE

 Pro diváky:
Časový harmonogram ZDE

Mapy rychlostních zkoušek, výsledky, startovní listinu a další potřebné informace naleznete na webu pořadatele www.rallysprintkopna.cz nebo na www.autosport.cz.